• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Wspaniały sukces odniósł Benedykt Buczek - uczeń kl. VIII e, który  został laureatem 2. miejsca w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”  w kategorii: szkoła podstawowa - praca literacka.  Napisana przez niego praca  „W obronie Andrzeja Kiszki (mowa obrończa)” była tak dobra, że zapewniła mu to bardzo wysokie miejsce.

W VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” ogółem wzięło udział 1067 prac uczniów szkół podstawowych i średnich oraz klas gimnazjalnych. Jest to największy konkurs wiedzy o Żołnierzach Wyklętych pod względem ilości uczestników oraz najdłużej organizowany. Konkurs odbywał się w 3 kategoriach: praca literacka, multimedialna oraz plastyczna.

Uroczyste podsumowanie VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” odbędzie się w Lublinie 8 kwietnia 2019 roku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.