• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
pttk-banetr.jpg

„Bądź człowiekiem wśród stworzeń, bratem między braćmi”

W odpowiedzi na apel Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami „Podaj Łapę”, Samorząd Uczniowski zwraca się do wszystkich uczniów naszej szkoły o włączenie się w akcję polegającą na przekazaniu karmy dla psów przebywających w Przytulisku dla Zwierząt w Józefowie k. Biłgoraja.

Sytuacja przebywających tam zwierząt jest bardzo trudna, a wielkimi krokami zbliża się zima. Nie bądźmy obojętni na krzywdę tych, którzy sami nie są w stanie upomnieć się o pomoc i wsparcie.

Zbiórka karmy będzie prowadzona podczas Dyskoteki Andrzejkowej, która odbędzie się w czwartek 28 listopada 2019 r. w budynku dawnego Gimnazjum nr 1. Uczniowie, którzy nie będą uczestniczyć w dyskotece, mogą przynosić karmę do szkolnej biblioteki w obydwu budynkach.

Uratować cały świat? Tego nie możesz. Możesz uratować życie psiaków z Przytuliska dla Zwierząt w Józefowie k. Biłgoraja.