Lp.

Imię i nazwisko

Typ zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

1. 

Bielak Anna

Koło biblioteczne

wtorek, czwartek

13.30-14.30

biblioteka

2. 

Bazan-Bury Jolanta

zaj. sportowe gimnastyka

wtorek

14.35-15.20

s.gimn.

3.

Borowiec Edyta

zaj. rozwijające zainteresowania

wtorek

14.35-15.20

s. 42

4.

Cegłowska Mirosława

zaj. dydaktyczno – wyrównawcze

zajęcia rozwijające uzdolnienia

czwartek

piątek

13.40-14.25

13.40-14.25

s. 31

s. 31

5. 

Chudy Alicja

konsultacje

czwartek

14.35-15.20

s. 21

6.

Ćwikła-Garbaty Anna

Szkolne Koło Caritas

czwartek

14.35-15.20

s. 30

7.

Garbacz Dorota

koło rozwijające uzdolnienia

środa (co 2 tyg.)

13.40-14.25

s.42

 8.

Górniak Urszula

koło rozwijające uzdolnienia

poniedziałek

14.35-15.20

s. 31

 9.

Hajduk Monika

zaj. rozwijające uzdolnienia

wtorek

14.35-15.20

s. 25

10. 

Halista Patrycja

zaj. sportowe LA

wtorek

czwartek

14.30-15.30

13.30-14.30

s.gimn.

s.gimn.

11. 

Iwańczyk Ewa

koło rozwijające uzdolnienia

piątek

14.35-15.20

s. 26 sp1

12.

Jagucak Ewa

koło rozwijające zainteresowania

środa

14.35-15.20

s. 27

13. 

Jędorowska Izabella

koło rozwijające uzdolnienia językowe

wtorek

14.35-15.20

s. 28

 14.

Jurałowicz Agnieszka

zaj. sportowe LA

środa

15.25-16.25

s.gimn.sp1

15. 

Kotarska Aneta

konsultacje z j. niemieckiego

piątek

14.35-15.20

s.18

16. 

Kubatek Małgorzata

zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

środa

14.35-15.20

s. 48

17. 

Kutryn Danuta

koło geograficzne

poniedziałek

14.35-15.20

s. 42

 18.

Lipińska Dorota

koło biblijno - liturgiczne

wtorek

14.35 –15.20

s. 20

19.

Łukaszczyk Paweł

pływanie

poniedziałek

piątek

10.00-11.00

11.30-12.00

kryta pływalnia

20. 

Madejek Ewa

zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

wtorek

14.35-15.20

s. 31

 21.

Maksymiec Irena

zaj. rozwijające uzdolnienia

czwartek

13.40-15.20

s. 51

22. 

Małek Mirosław

koło fizyczne

środa

14.35-15.20

s. 20

23. 

Małysz Anna

gimnastyka korekcyjna

czwartek

11.45-12.30

s.gimn.sp1

24. 

Markowicz Ewa

zajęcia rozwijające zainteresowania rekreacyjne SIATKÓWKA

środa

15.20-16.15

s. gimn.

25. 

Martyka Renata

koło rozwijające uzdolnienia

piątek

13.40-14.25

s.25 sp1

 26.

Mazurek Łukasz

zaj. sportowo-rekreacyjne

wtorek

13.40-14.25

s.gimn.sp1

27.

Mileszczyk Alicja

zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

poniedziałek

13.40-14.25

s. 21

28. 

Napora Mariola

zespół wokalno - taneczny

czwartek

14.35-15.20

s. 18

29. 

Ohirko Piotr

zajęcia sportowe

poniedziałek

14.35-15.20

s. gimn

 30.

Okoń Elżbieta

koło rozwijające uzdolnienia językowe

środa

14.35-15.20

s. 25

 31.

Okoń Zofia

koło rozwijające uzdolnienia

środa

14.35-15.20

s. 48

32.

Ordecka Halina

koło biblijne

wtorek

14.35-15.20

s. 33

33. 

Ostolska Iwona

koło rozwijające uzdolnienia

czwartek

14.35-15.20

s. 32

34. 

Pawelec Anna

zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

wtorek

14.35-15.20

s. 46

35. 

Pokarowska Agnieszka

koło polonistyczne

wtorek

14.35-15.20

s. 42

36. 

Polska Małgorzata

zaj. kompensacyjno-korekcyjne

poniedziałek

13.40-14.25

s. 32

37. 

Rzantkowska Skwarek Joanna

koło rozwijające uzdolnienia językowe

czwartek

14.35-15.20

s. 28

38.

Schodzińska Alicja

zajęcia rozwijające uzdolnienia/

zaj. dydaktyczno – wyrównawcze

koło rozwijające uzdolnienia

wtorek (na zmianę)

 

piątek

13.40-14.25

 

13.40-14.25

s. 33

 

s. 28

 39.

Siwiela Iwona

koło rozwijające uzdolnienia językowe

poniedziałek

14.35-15.20

s. 15 sp1

40. 

Skubis Anna

koło polonistyczne

środa

13.40-15.20

s. 28

41.

Skubis Maria

zaj. rozwijające uzdolnienia

czwartek

14.35-15.20

s. 31

42. 

Skurzak Anna

zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

czwartek

14.35-15.20

s. 37

43.

Sławek Małgorzata

zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

wtorek

14.35-15.20

s. 51

44.

Solak Zdzisław

zajęcia rozwijające zainteresowania rekreacyjne SIATKÓWKA

czwartek

15.30-16.30

s. gimn.

45.

Sprężyna Marta

koło rozwijające uzdolnienia językowe

czwartek

14.35-15.20

s. 25

 46.

Strzałka Barbara

zaj. dydaktyczno – wyrównawcze

zajęcia rozwijające uzdolnienia

poniedziałek

środa

13.40-15.20

13.40-14.25

s. 29 sp1

s. 29 sp1

47. 

Tutka Anna

zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

wtorek

14.35-15.20

s. 44

 48.

Ulidowska Mariola

koło historyczne

piątek

14.35-16.15

s. 31

49. 

Wesołowska Beata

koło rozwijające zainteresowania

czwartek

13.40-14.25

s.27

 50.

Wołoszyn Anna

koło historyczne

czwartek

14.35-15.20

s. 21 sp1

51.

Wołoszyn Maria

zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

czwartek

12.45-14.25

s.31

52.

Woźny Andrzej

pływanie

czwartek

wtorek

10.00-12.00

14.00-14.30

kryta pływalnia

53. 

Wróblewska Aneta

zaj. dydaktyczno-wyrównawcze

środa

12.45-13.30

czytelnia

 54.

Zawiślak Artur

zaj. sportowe

wtorek

15.45-17.00

s.gimn.sp1