Nauczyciel

Edukacja

 

Sposób komunikacji

 

Dzień

Godzina

Miejsce

Jurałowicz Agnieszka

wf

e-dziennik

czwartek

15.30-16.30

s.gimnastyczna
 ul. Kościuszki 41

Buczek Maciej

wf

e-dziennik,
84 686 02 33

środa

15.00-16.00

s.13
 ul. Kościuszki 41

Hajduk Monika

chemia

e-dziennik,
84 686 02 33

poniedziałek

14.45-15.30

s. 25
 ul. Kościuszki 41

Skurzak Anna

j. angielski

e-dziennik,
84 686 02 33

wtorek

14.45- 15.45

s. 37
 ul. Kościuszki 41

Kutryn Danuta

geografia

e-dziennik,
84 686 02 33

czwartek

14.45-15.45

s.42
 ul. Kościuszki 41

Sławek Małgorzata

j. polski

e-dziennik

środa

14.45-15.45

s. 21
 ul. Kościuszki 41

Jagucak Ewa

matematyka

e-dziennik,
84 686 02 33

czwartek

13.40-14.40

s.37
 ul. Kościuszki 41

Wesołowska Beata

technika,

informatyka

e-dziennik,
84 686 02 33

czwartek

14.30- 15.30

s. 27
 ul. Kościuszki 41

Strzałka Barbara

matematyka

e-dziennik,
84 686 02 33

czwartek

13.40- 14.40

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Napora Mariola

muzyka

e-dziennik,
84 686 02 33

czwartek

13.40-14.40

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Maksymiec Irena

j.polski

e-dziennik,
84 686 02 33

środa

7.00-

8.00

s. 51
 ul. Kościuszki 41

Solak Zdzisław

wf

e-dziennik,
84 686 02 33

wtorek

15.40-16.40

gab. wf
 ul. Kościuszki 41

Tutka Anna

wos

e-dziennik,
84 686 02 33

środa

14.45-15.45

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Mileszczyk Alicja

biologia przyroda

e-dziennik,
84 686 02 33

czwartek

14.45-15.45

s. 21
 ul. Kościuszki 41

Małek Mirosław

fizyka

e-dziennik,
84 686 02 33

środa

13.40-14.40

s. 20
 ul. Kościuszki 41

Ostolska Iwona

historia

e-dziennik,
84 686 02 33

czwartek

14.40-15.40

s. 32
 ul. Kościuszki 41

Małysz Anna

wf

e-dziennik

wtorek

11.50-12.50

gab. wf
 ul. Kościuszki 41

Ohirko Piotr

wf

e-dziennik,
84 686 02 33

wtorek

15.30-16.30

gab.wf
 ul. Kościuszki 41

Schodzińska Alicja

matematyka

e-dziennik,
84 686 02 33

wtorek

14.35-15.35

s. 33
 ul. Kościuszki 41

Lipińska Dorota

religia

e-dziennik

piątek

12.55-13.40

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Siwiela Iwona

j.angielski

e-dziennik

środa

14.35-15.35

s. 28
 ul. Kościuszki 41

Rzantkowska-Skwarek Joanna

j.angielski

e-dziennik,
84 686 02 33

czwartek

16.00-17.00

s. 37
 ul. Kościuszki 41

Rafał Beata

matematyka informatyka

e-dziennik,
84 686 02 33

wtorek

13.40-14.30

s. 28
 ul. Kościuszki 41

Garbacz Dorota

j.polski

e-dziennik,
84 686 02 33

poniedziałek

13.40-14.40

s. 10
 ul. Kościuszki 41

Skubis Anna

j.polski

e-dziennik

czwartek

13.40-14.40

s. 51
 ul. Kościuszki 41

Ulidowska Mariola

historia

e-dziennik

środa

14.45-15.45

s. 30
 ul. Kościuszki 41

Mazurek Łukasz

wf

e-dziennik

czwartek

12.55-13.55

gab.wf
 ul. Kościuszki 41

Górniak Urszula

matematyka

e-dziennik

czwartek

13.50-14.50

s. 28
 ul. Kościuszki 41

Kotarska Aneta

j.niemiecki

e-dziennik

piątek

11.30-12.30

s. 23
 ul. Kościuszki 41

s. Norberta Jamróż

religia

e-dziennik

czwartek

15.30-16.30

s. 23
ul. 3 Maja 3

ks. Efner Michał

religia

e-dziennik

środa

15.15-16.15

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Wróblewska Aneta

j.polski

e-dziennik

poniedziałek

13.40-14.40

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Okoń Elżbieta

j.agielski

e-dziennik

piątek

11.50-12.50

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Jędorowska Izabella

j.angielski, chemia

e-dziennik

środa

14.45-15.45

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Ordecka Halina

religia

e-dziennik

środa

14.45-15.45

s. 23
 ul. Kościuszki 41

Markowicz Ewa

wf

e-dziennik

środa

12.55-13.55

gab. wf
 ul. Kościuszki 41

Wołoszyn Maria

technika, matematyka

e-dziennik,
84 686 02 33

poniedziałek

14.45-15.45

s. 18
ul. Kościuszki 41

Martyka Renata

plastyka

e-dziennik

wtorek

12.35- 13.35

s. 10
 ul. Kościuszki 41

Kurzyna Marian

regionalizm, turystyka

e-dziennik,
84 686 07 17

środa

14.30 - 15.30

sekretariat szkoły
ul. 3 Maja 3

Borowiec Edyta

edukacja wczesnoszkolna

e-dziennik

czwartek

14.50 - 15.50

s. 31
ul. 3 Maja 3

Polska Małgorzata

pedagog

e-dziennik

czwartek

14.55 - 15.55

s. 29
ul. Kościuszki 41

Ćwikła - Garbaty Anna

pedagog specjalny

e-dziennik

poniedziałek

14.30 - 15.30

s. 28
ul. Kościuszki 41

Kwik Dorota

edukacja wczesnoszkolna

e-dziennik

środa

11.50 – 12.50

s. 19
ul. 3 Maja 3

Halista Patrycja

wf

e-dziennik

środa

15.00 - 16.00

sala gimnastyczna

Czajka Beata

edukacja wczesnoszkolna

e-dziennik

wtorek

15.10 - 16.10

s. 11
ul. 3 Maja 3

Bucior Barbara

język polski

e-dziennik

wtorek

15.00 - 16.00

s. 16
ul. 3 Maja 3

s. Norberta Jamróż

religia

e-dziennik

czwartek

15.30 - 16.30

s. 23
ul. 3 Maja 3

Kiełbasa Piotr

biblioteka

e-dziennik

poniedziałek

14.00 - 15.00

biblioteka

Czacharowski Andrzej

regionalizm, turystyka

e-dziennik

poniedziałek

15.30 - 16.30

gabinet wicedyrektora

Chrząstowska Beata

edukacja wczesnoszkolna

 84 686 07 17

czwartek

14.45 - 15.45

pokój nauczycielski (przedszkole)

Chrząstowska Beata

świetlica

84 686 07 17

wtorek 8.00 - 8.30 świetlica

Adamowicz Joanna

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik wtorek 14.30 - 15.30 s. 11
ul. 3 Maja 3

Koszel Joanna

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik poniedziałek
czwartek
7.20 – 7.50
7.20 – 7.50
s. 16
ul. 3 Maja 3

Tworek Anna

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
poniedziałek
czwartek
13.00 – 13.30
7.30 – 8.00
s. 12
ul. 3 Maja 3

Rymarz Eliza

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
czwartek 14.45 – 15.45 s. 4 przedszkole

Skubis Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
środa 15.00 - 16.00 s. 21
ul. 3 Maja 3

Iwańczyk Ewa

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
wtorek 14.45 - 15.45 s.27
ul. Kościuszki 41

Szymanik Barbara

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
czwartek 13.00 - 14.00 s. 15
ul. 3 Maja 3

Gircza Joanna

język angielski  e-dziennik
84 686 07 17
wtorek 13.00 - 14.00 s. 15
ul. 3 Maja 3

Bogdanowicz Barbara

edukacja przedszkolna  84 686 07 17 środa 16.00 - 17.00 s. 3 przedszkole

Sławińska Anna

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
czwartek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
ul. 3 Maja 3

Solska Joanna

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
poniedziałek 10.50 – 11.50 pokój nauczycielski

Jaszek Beata

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
środa 12.55 – 13.55 pokój nauczycielski

s. Jadwiga Dusza

religia e-dziennik
84 686 07 17
środa 15.00 – 16.00 pokój nauczycielski

Dobrowolska Ewelina

edukacja wczesnoszkolna e-dziennik
84 686 07 17
środa
piątek
15.00 – 15.30
8.00 – 8.30
 

Rębacz Marta

edukacja przedszkolna e-dziennik
84 686 07 17
środa
piątek
11.00 – 11.30 świetlica
przedszkole

Droździel Agata

edukacja przedszkolna e-dziennik
84 686 07 17
piątek 13.15 – 14.15 przedszkole

Wlaź Dorota

edukacja przedszkolna e-dziennik
84 686 07 17
piątek 13.15 – 14.15 przedszkole

Nawłatyna Elżbieta

edukacja przedszkolna e-dziennik
84 686 07 17
wtorek 10.30 – 11.30 przedszkole

Pawłowska-Żerebiec Barbara

świetlica e-dziennik
84 686 07 17
poniedziałek
czwartek
11.30 – 12.00
11.30 – 12.00
świetlica

Madejek Ewa

język polski e-dziennik środa   12.45 - 13.45 pokój nauczycielski
ul. Kościuszki 41