Dyrektor szkoły - Marian Kurzyna

Z-ca dyrektora szkoły - Andrzej Czacharowski

Z-ca dyrektora szkoły - Maciej Buczek

 

Joanna Adamowicz – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III c

Jolanta Bazan Bury - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IV a

Anna Bielak - biblioteka

Barbara Bogdanowicz – edukacja przedszkolna

ks. Krystian Bordzań - religia

Edyta Borowiec - geografia, wychowawca klasy VI h

Barbara Bucior - język polski, edukacja wczesnoszkolna

Mirosława Cegłowska - matematyka, wychowawca klasy IV c

Beata Chrząstowska - świetlica szkolna ( urlop zdrowotny )

Alicja Chudy - przyroda, biologia 

Sławomir Chudy – język angielski 

Joanna Cudziło – Gil - psycholog

Beata Czajka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III a

Anna Ćwikła – Garbaty - muzyka, zajęcia rewalidacyjne

Ewelina Dobrowolska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II a

Agata Droździel - edukacja przedszkolna

siostra Helena Dusza - religia

Dorota Garbacz – język polski, wychowawca klasy VIII a

Joanna Gircza – język angielski

Urszula Górniak - matematyka, wychowawca klasy V a

Monika Hajduk - chemia

Patrycja Halista - wychowanie fizyczne

Ewa Iwańczyk - informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy VI d

Ewa Jagucak - informatyka, matematyka, wychowawca klasy IV d

Grażyna Jagusiewicz - świetlica szkolna

Beata Jaszek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II c

siostra Norberta Jamróż - katecheza 

Bożena Jechalke - biblioteka

Izabella Jędorowska – język angielski, chemia, wychowanie do życia w rodzinie

Agnieszka Jurałowicz – wychowanie fizyczne

Piotr Kiełbasa – biblioteka, wychowanie do życia w rodzinie

Ewelina Kobel - zajęcia rewalidacyjne 

Joanna Koszel - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I d

Aneta Kotarska - język niemiecki

Katarzyna Kowalczyk - logopeda

Irena Kraczek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I b

Małgorzata Kubatek - język niemiecki 

Anna Kudzia – edukacja przedszkolna

Danuta Kutryn – geografia, wychowawca klasy VI g

Dorota Kwik - edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy II b

Dorota Lipińska - religia

Paweł Łukaszczyk – wychowanie fizyczne

Ewa Madejek – język polski, wychowawca klasy VIII c

Irena Maksymiec- język polski, wychowawca klasy VII e

Mirosław Małek - fizyka

Anna Małysz – wychowanie fizyczne

Ewa Markowicz – wychowanie fizyczne

Renata Martyka - muzyka, plastyka, wychowawca klasy VII b

Łukasz Mazurek – wychowanie fizyczne

Alicja Mileszczyk - przyroda, biologia, wychowawca klasy VII d

Mariola Napora - muzyka

Piotr Ohirko - wychowanie fizyczne

Elżbieta Okoń – język angielski, wychowawca klasy VIII e

Zofia Okoń - język polski, wychowawca klasy VII f

Urszula Olczyńska - plastyka

Halina Ordecka - religia

Iwona Ostolska - historia, wychowawca klasy VIII f

Agnieszka Osuch - świetlica 

Barbara Pawłowska – Żerebiec - świetlica

Agnieszka Pokarowska – język polski, wychowawca klasy VII b

Małgorzata Polska - pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

Beata Rafał – matematyka, informatyka

Aleksandra Rosłan - język niemiecki

Eliza Rymarz - edukacja przedszkolna

Joanna Rzantkowska – Skwarek – język angielski, wychowawca klasy VII h

Alicja Schodzińska - matematyka, wychowawca klasy VII g

Iwona Siwiela - język angielski, wychowawca klasy VI b

Elżbieta Skubis - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III d

Anna Skubis – język polski, wychowawca klasy VIII d

Anna Skurzak - język angielski, wychowawca klasy IV e

Maria Skubis - matematyka, wychowawca klasy IV b 

Małgorzata Sławek - język polski, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VI e

Anna Sławińska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I a

Bożena Sobań - technika, plastyka, wychowawca klasy VI c

Anna Sobczyk - świetlica

Zdzisław Solak - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Joanna Solska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II c

Marta Sprężyna – język angielski, wychowawca klasy V b

Jolanta Sprysak - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające uzdolnienia

Barbara Strzałka - matematyka, wychowawca klasy VI f

Barbara Szymanik - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III b

Anna Tutka - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

Anna Tworek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I c

Mariola Ulidowska - historia, wychowawca klasy IV f

Beata Wesołowska - technika, informatyka, plastyka, wychowawca klasy VII c

ks. Karol Wilkiel - religia prawosławna 

Dorota Wlaź - edukacja przedszkolna, doradztwo zawodowe

Anna Wołoszyn - historia, wychowawca klasy VII a

Maria Wołoszyn – matematyka, technika, wychowawca klasy VI a

Andrzej Woźny – wychowanie fizyczne

Aneta Wróblewska – język polski

Artur Zawiślak – wychowanie fizyczne

 

Elżbieta Nawłatyna - pomoc nauczyciela, kl. VI c

Jadwiga Obszańska - pomoc nauczyciela, kl. VI a

Marta Rębacz, pomoc nauczyciela, oddział "0"

Agnieszka Koszarna - pomoc nauczyciela, kl. V a

Joanna Beda, pomoc nauczyciela, grupa 4-latki

Ewelina Kobel - pomoc nauczyciela, kl. II d

Beata Pukało - pomoc nauczyciela, kl. VII d

Angelika Skwarek - pomoc nauczyciela, grupa 3-latki

Katarzyna Kowalczyk - pomoc nauczyciela, kl. III a