Dyrektor szkoły - Marian Kurzyna
Z-ca dyrektora szkoły - Andrzej Czacharowski
Z-ca dyrektora szkoły - Maciej Buczek
Joanna Adamowicz – edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Bazan Bury - wychowanie fizyczne, biologia
Anna Bielak - biblioteka
Barbara Bogdanowicz – edukacja przedszkolna
Edyta Borowiec - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II a
Barbara Bucior - język polski, zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel wspomagający
Mirosława Cegłowska - matematyka, wychowawca klasy VII c
Beata Chrząstowska - świetlica szkolna
Alicja Chudy - przyroda, biologia
Sławomir Chudy – język angielski
Beata Czajka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III a
Anna Ćwikła – Garbaty - muzyka, zajęcia rewalidacyjne
Ewelina Dobrowolska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II d
Agata Droździel - edukacja przedszkolna
ks. Michał Efner - religia
Dorota Garbacz – język polski, wychowawca klasy VI d
Joanna Gircza – język angielski
Urszula Górniak - matematyka, chemia, wychowawca klasy VIII a
Monika Hajduk - chemia, biologia, wychowawca klasy VIII b
Patrycja Halista - wychowanie fizyczne
Ewa Iwańczyk - informatyka, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IV b
Angelika Jagniątowska - psycholog
Ewa Jagucak - informatyka, matematyka, wychowawca klasy VII d
Beata Jaszek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II e
Izabella Jędorowska – język angielski, chemia, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy V a
Agnieszka Jurałowicz – wychowanie fizyczne
Piotr Kiełbasa – biblioteka
Joanna Koszel - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III d
Aneta Kotarska - język niemiecki
Natalia Kowalska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III c
Irena Kraczek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I c
Małgorzata Kubatek - język niemiecki, wychowawca świetlicy szkolnej, wychowawca klasy VII a
Anna Kudzia – edukacja przedszkolna
Danuta Kutryn – geografia
Dorota Kwik - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II c
Dorota Lipińska - religia
Paweł Łukaszczyk – wychowanie fizyczne
Ewa Madejek – język polski, wychowawca klasy VI a
Irena Maksymiec- język polski, wychowawca klasy IV c
Mirosław Małek - fizyka, informatyka
Anna Małysz – wychowanie fizyczne
Anna Marchwiana - psycholog
Anna Markowicz, s. Michaela- religia
Ewa Markowicz – wychowanie fizyczne
Renata Martyka - muzyka, plastyka
Łukasz Mazurek – wychowanie fizyczne
Mariola Napora - muzyka
Elżbieta Nawłatyna - wychowanie przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne
Piotr Ohirko - wychowanie fizyczne
Elżbieta Okoń – język angielski
Halina Ordecka - religia
Iwona Ostolska - historia, wychowawca klasy VI c
Barbara Pawłowska – Żerebiec - świetlica
Agnieszka Pokarowska – język polski, wychowawca klasy VI b
Małgorzata Polska - pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
Marta Rębacz - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1 d
Eliza Rymarz - edukacja przedszkolna
Joanna Rzantkowska – Skwarek – język angielski, wychowawca klasy V c
Alicja Schodzińska - matematyka, wychowawca klasy V b
Iwona Siwiela - język angielski
Elżbieta Skubis - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III d
Anna Skubis – język polski, wychowawca klasy VII b
Anna Skurzak - język angielski, wychowawca klasy VII e
Małgorzata Sławek - język polski, wychowanie do życia w rodzinie
Anna Sławińska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III b
Anna Sobczyk - świetlica, zajęcia logopedyczne
Zdzisław Solak - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Joanna Solska - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II b
Marta Sprężyna – język angielski
Jolanta Sprysak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I a
Barbara Strzałka - matematyka, wychowawca klasy IV a
Anna Tutka - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
Anna Tworek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I b
Mariola Ulidowska - historia, wychowawca klasy VII f
Beata Wesołowska - technika, informatyka, plastyka, wychowawca klasy V d
ks. Karol Wilkiel - religia prawosławna
Dorota Wlaź - edukacja przedszkolna, doradztwo zawodowe
Anna Wołoszyn - historia
Maria Wołoszyn – matematyka, technika
Andrzej Woźny – wychowanie fizyczne
Aneta Wróblewska – język polski, wychowawca klasy IV d
Artur Zawiślak – wychowanie fizyczne
Jadwiga Obszańska - pomoc nauczyciela
Monika Marzec - pomoc nauczyciela, zajęcia rewalidacyjne
Izabela Dziewulska - pomoc nauczyciela
Joanna Małysza - pomoc nauczyciela
Sylwia Bartnik - pomoc nauczyciela
Hanna Grzybek - pomoc nauczyciela
Svitlana Polukeieva - pomoc nauczyciela dla uczniów z Ukrainy