• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
pttk-banetr.jpg

Na początku marca odbyły się organizowane przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES) ogólnopolskie konkursy przedmiotowe „Galileo”. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie matematycznym i polonistycznym.

Właśnie dotarły do nas informacje o sukcesach naszych uczniów w wymienionych konkursach. Zatem z wielką radością informujemy, że Aleksander Żuk (kl. IV f) został laureatem 1. miejsca w Ogólnopolskim konkursie matematycznym „ Galileo” w kategorii: klasa IV, a w kategorii: klasa V – laureatem 6. miejsca został Eryk Łoński ( kl. V c).

Nasi uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się również w Ogólnopolskim konkursie polonistycznym „ Galileo”. W kategorii klas siódmych laureatem 5. miejsca został Karol Zań ( kl. VII b), a laureatami 9. miejsca w kategorii klas szóstych zostali ex aequo Zofia Sidor ( kl. VI d) oraz Jakub Trybalski (kl. VI d).

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom oraz życzymy dalszych sukcesów.