• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W dniu 27 listopada 2019 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju został podsumowany Ogólnopolski Konkursu Grafiki Komputerowej „Wyraź to w PIXEL-Ach!” pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Biłgorajskiego i Burmistrza Miasta Biłgoraja.

W bieżącym roku organizatorzy konkursu zaproponowali uczniom szkół podstawowych i średnich temat: „Sztukmistrz życia”. Młodzi artyści graficy w swoich wyjątkowych pracach pokazali jak postrzegają życie, swoje marzenia oraz czym w życiu się kierują.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VII c Karolina Koszałka otrzymała wyróżnienie w kategorii szkoły podstawowe. Sukces Kaoliny jest ogromny, ponieważ jej praca została dostrzeżona wśród 104 prac, które napłynęły na konkurs z różnych zakątków Polski. Jury w składzie: pan dr Mirosław Guzik z Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Lublinie oraz pan dr Bartłomiej Żukowski z Lubelskiego Instytutu Architektury i Sztuki, nie miało łatwego zadania.  

Karolinie gratulujemy sukcesu i życzymy następnych ciekawych realizacji graficznych, które przyniosą kolejne sukcesy.