• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Z przyjemnością informujemy, że Natalia Bryła uczennica klasy 8a, która wzięła udział w XVI edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów, zakwalifikowała się do zawodów drugiego stopnia. 

Serdecznie gratulujemy sukcesu i mocno trzymamy kciuki podczas kolejnej części Olimpiady, która odbędzie się już 23 stycznia 2021r.

Olimpiada Matematyczna Juniorów (OMJ) to ogólnopolskie zawody matematyczne, o wysokim standardzie merytorycznym, skierowane do uczniów szkół podstawowych. Poprzez zmagania z zadaniami konkursowymi, uczestnicy OMJ zyskują solidne podstawy merytoryczne do udziału w Olimpiadzie Matematycznej na poziomie ponadpodstawowym - jedynym konkursie matematycznym dającym uprawnienia przy rekrutacji na niemal wszystkie uczelnie wyższe w Polsce.