• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W styczniu 2021r. wychowawcy świetlicy złożyli wniosek o dofinansowanie projektu dotyczącego wsparcia dla wychowanków świetlicy szkolnej z Funduszu Grantowego firmy MODEL Opakowania – "Kreatywność w czasach pandemii".

Wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez kierownictwo firmy i nasza świetlica w maju 2021r. otrzymała dofinansowanie na realizację projektu w kwocie 1500 zł. Przedsięwzięcie wsparła również Rada Rodziców.

Projekt dotyczy wsparcia i rozwoju zainteresowań, twórczości plastycznej oraz wyrównywania zaległości edukacyjnych powstałych w czasie pandemii. Za otrzymane środki finansowe zakupiono sprzęty i pomoce terapeutyczne, dydaktyczne oraz różnego rodzaju klocki konstrukcyjne.

Dziękujemy Firmie Model Opakowania z Biłgoraja za pomoc w zrealizowaniu naszego projektu. Innowacyjne zajęcia i zabawy dają dzieciom wiele radości i uśmiechu, a dodatkowo uprzyjemniają i uatrakcyjniają czas spędzany w świetlicy szkolnej.