• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. To oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

W ostatnich dniach stycznia, w naszych oddziałach przedszkolnych odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety w tym roku dzieci nie mogły gościć dziadków u siebie pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Wnuczęta uczciły ten dzień składając dziadkom i babciom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki oraz upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana babcia i dziadek. Miniony rok był trudny, gdyż koronawirus w znacznym stopniu ograniczył nasze życie oraz wzajemne kontakty. Doświadczenia te pozwoliły nam jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek.

Dziękujemy Wam Babcie i Dziadkowie za wielkie serce, bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzymy dużo uśmiechu, zdrowia oraz długich lat życia.