• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
W piątek 2 grudnia 2022 r. odbył się w naszej szkole charytatywny kiermasz ciast zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. 
 
Kiermasz ciast, babeczek i innych pyszności okazał się dużym sukcesem! Wszystkie smakołyki znalazły nabywców, a pieniądze ze sprzedaży w kwocie 2 tysięcy złotych wpłacone zostaną na rehabilitację Kuby Osucha, chłopca z Aleksandrowa cierpiącego na mukopolisacharydozę IVA.
 
Rodzice Kuby chcą, by znowu mógł cieszyć się każdym dniem i choć na chwilę zapomniał o niepełnosprawności, a my cieszymy się, że możemy dorzucić nasz przysłowiowy grosz do jego kosztownej rehabilitacji.
 
Rodzicom uczniów klas 5 - 8, którzy przekazali na kiermasz ciasta oraz wszystkim kupującym i wspierającym naszą akcję serdecznie dziękujemy!
 
Samorząd Uczniowski