Od 18 czerwca 2001 roku nasza szkoła nosi imię Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego. 12 września 2022 r. Patron naszej szkoły został wyniesiony do chwały ołtarzy jako błogosławiony, w związku z tym następuje zmiana imienia szkoły i sztandaru.

Rewers, na którym widnieje wizerunek błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, będzie w kolorze białym, ze złotym dekorem oraz złotymi i czerwonymi napisami. Awers natomiast w kolorze czerwonym z białym orłem. Sztandar będzie wykończony złotymi frędzlami i przymocowany do drzewca ze złotą głowicą przedstawiającą orła w koronie. Sztandar jest już gotowy od roku, ale jego poświęcenie i oficjalne przekazanie odbędzie się 20 września 2023 r.