• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W tym roku nasza szkoła włączyła się w Projekt „Szlachetna Paczka”. Z bazy rodzin Szlachetnej Paczki wybrana została jedna rodzina, której chcemy pomóc w formie paczek przygotowanych wg. listy potrzeb.

Na naszą pomoc czeka samotny ojciec i jego mali synowie. Potrzebują produktów żywnościowych, środków czystości i odzieży. Te pierwsze podreperują domowy budżet, a nowa odzież sprawi, że chłopcy nie będą wstydzili się starych zniszczonych ubrań. Przydadzą się też przybory szkolne, ręczniki i pościel. Chłopcy marzą o samochodach zdalnie sterowanych i klockach lego.

Startujemy więc pełni zapału. Szczegóły pojawią się na plakatach w szkole już w poniedziałek 3 grudnia. Czasu mamy niewiele, ponieważ już 9 grudnia chcielibyśmy dostarczyć paczki do bazy, która będzie znajdowała się w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

To ludzie pomagają, nie rzeczy. Nasze prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie, a my wiemy, że „człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale przez to, czym dzieli się z innymi”.