Dziękujemy za nadesłane zdjęcia Waszych pupili;-) Cudne te Wasze kociaki!  Naprawdę wszystkie są piękne. Komisja w składzie: p. Alicja, p. Basia, p. Bożena, p. Piotr miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzcę:  to zdjęcie, które będzie – najciekawsze, najśmieszniejsze, najdziwniejsze naj…. Każdy miał swoje typy, ale zdjęcie Amelki Kuśmierz – kota w zieleni i kwiatach było wskazane kilkakrotnie. Chyba tęsknimy już za wiosną;-)

Wyróżniono zdjęcia: Patrycji Pieczykolan, Oliwii Sprężyny: kot 2 i kot 3, Karoliny Kubatek: kot 1 i kot 2, Magdaleny Łobejko:  kot 2

Zapraszam do obejrzenia galerii wszystkich zdjęć. Autorzy zdjęć  otrzymają dyplomy. Amelka dodatkowo nagrodę książkową.

W konkursie dla klas młodszych na listę książek w których występuje kot w różnej postaci i charakterze nagrody otrzymują: Adam Mełges, Hanna Potocka oraz Martyna Kaczor (odbiór nagród w marcu;-).