Dotarła do nas miła informacja, że w tym roku także mamy  laureatów w ogólnopolskim konkursie „Malowane poezją”. Dla niektórych jest to kolejna nagroda w tym konkursie;-)

Mimo dużej konkurencji, bo na konkurs wpłynęło z terenu całej Polski (szkół, bibliotek, świetlic, domów kultury, klubów) z 73 instytucji ogółem 985  prac w trzech kategoriach wiekowych (klasy I-III szkoły podstawowej – 478 prac, klasy IV-V szkoły podstawowej- 421 prac, klasy VI- VIII szkoły podstawowej - 86 prac) zostały zauważone prace naszych uczennic.

NAGRODA GŁÓWNA- Martyna Kaczor, kl. VII b za pracę do wiersza „Świtezianka” Adama Mickiewicza

NAGRODA GŁÓWNA- Rita Sokolińska, kl. VII a  za zilustrowanie wiersza „Żeglarz” Adama Mickiewicza,

Prace Klaudii Czerniak, kl. VI d - „Na Mostowej” Jacek Żybura,

oraz Mai Wrony, kl. VI b - „Perspektywa” Wisława Szymborska   uzyskały kwalifikacje do wystawy.