Jak co roku przed świętami biblioteka szkolna organizuje dla swoich czytelników przedświąteczne warsztaty artystyczne. Za każdym razem są to inne techniki plastyczno-artystyczne;-) W tym roku akcja odbyła się pod hasłem – „Drugie życie starych książek”. Ze starych niepotrzebnych już egzemplarzy powstały piękne choinkowe dekoracje. Na każdej przerwie oraz po lekcjach wielu uczniów zasiadało w bibliotece aby w świątecznej atmosfer erze  wykonywać książkowe anioły, serduszkowe zawieszki i łańcuchy.  Powstało tego naprawdę bardzo dużo. Mieliśmy kłopot, że nasza biblioteczna choinka jest za mała i ich nie pomieści. Z pomocą przyszła mama Marceliny z kl. 7c. Otrzymaliśmy w prezencie okazałą choinkę, która pomieściła wszystkie dzieła;-) Dziękujemy.

Zachęcam do odwiedzenia biblioteki i obejrzenia jak pięknie prezentuje się nasza biblioteczna wyjątkowa choinka.