Jak co roku biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie uczniów starszych klas z przedszkolakami z okazji Dnia Głośnego Czytania.

Możliwość uczestniczenia w tym spotkaniu mieli uczniowie, którzy wcześniej w bibliotece szkolnej wzięli udział w castingu na Mistrza Głośnego Czytania. Przesłuchania odbyły się w bibliotece szkolnej w dniach 17-20.09.2024r. Wzięli w nich udział chętni uczniowie z klas V-VIII.

W tym roku tytuł Mistrza Głośnego Czytania zdobyli:  Nadia Dyjach, Katarzyna Pawęska, Gabriela Gzik

I Vicemistrzami zostali: Szymon Marczak, Paulina Remiśko, Joanna Skubisz.

Uczestnicy castingu w dniu 1.010.2024r. wyruszyli z Misją Głośnego Czytania do grup przedszkolnych naszej szkoły. Książki i czytanie oczywiście były na pierwszym miejscu. Ale nie zabrakło wspólnych zabaw i „trudnych zadań” w poszukiwaniu skarpet, a później nałożeniu ich na prawe stopy;-).

Spotkanie na pewno na długo zostanie w pamięci zarówno młodszych jak i starszych naszych uczniów.