• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

28 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu odbyła się V edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Rosyjskiej, w której wzięło udział 48 wykonawców ze szkół województwa lubelskiego. Jedną z uczestniczek była Daria Podpora uczennica klasy 8 e naszej szkoły, która zajęła I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych, a w nagrodę otrzymała voucher na wyjazd na Ukrainę ufundowany przez biuro podróży QUAND z Tomaszowa Lubelskiego. Wykonawców oceniało jury w składzie: pani Beata Buczek - nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu, pan Tadeusz Wicherek - Dyrektor Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu i pan Władysław Swacha - nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu. Sukces naszej uczennicy cieszy nas bardzo. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych nagród w konkursach muzycznych.