• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W naszej szkolnej bibliotece odbyło się  pasowanie na czytelnika najmłodszych uczniów naszej szkoły. Uroczystość swoją obecnością uświetnili młodzi aktorzy ze Szkolnego Kółka Teatralnego i Koła Bibliotecznego, którzy przygotowali przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie bajek” i „Bajkowa kraina”. Kandydaci do pasowania przypomnieli sobie najbardziej znane baśnie. Wśród postaci, które pojawiły się tego dnia w szkolnej bibliotece nie zabrakło:  Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi, krasnoludków, wilka, czarownic czy królowej bajek. Po obejrzeniu przedstawienia kandydaci na czytelników zostali zapoznani z zasadami korzystania z księgozbioru naszej biblioteki, a następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie i stali się pełnoprawnymi czytelnikami. Mamy nadzieję, że odtąd będą częstymi gośćmi w bibliotece, a jednocześnie życzymy im niezapomnianych wrażeń czytelniczych. Każdy pierwszak miał też możliwość wypożyczenia swojej pierwszej książki.