• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

15 marca 2019 r. otrzymaliśmy wiadomość o rozstrzygnięciu XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. „Malowane poezją” organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Aleksandrowie  wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie, Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie i Urzędem Gminy Aleksandrów.

Wśród laureatów nagrody głównej znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Martynka z klasy III b oraz Oliwier z kl. II c. Zauważone zostały także prace jeszcze czterech naszych uczennic: w kategorii klas I-III Kasi i Niny z kl II c oraz Natalki z kl I c; w kategorii klas IV-VI -Natalii z kl. IV h, które otrzymały kwalifikację do wystawy. A nie było to takie łatwe, ponieważ na konkurs wpłynęło z terenu całej Polski (szkół, bibliotek, świetlic, domów kultury, klubów), z 75 instytucji ogółem 834  prace w trzech kategoriach wiekowych.

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród organizatorzy zaplanowali na 15 maja 2019 r. Gratulujemy naszym utalentowanym uczniom.