• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

21 marca 2019 r. szkoły średnie z Powiatu Biłgorajskiego otworzyły swoje podwoje dla naszych uczniów klas ósmych i ich wychowawców, którzy odpowiadając na zaproszenia, uczestniczyli w Dniach Otwartych chcąc przekonać się, czy warto kontynuować naukę w tych szkołach.

W Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ, Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej oraz Zespole Szkół Leśnych, zapoznali się z ofertą dydaktyczną, bazą lokalową, a także możliwościami rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Odświętnie udekorowane szkoły średnie przygotowały szereg atrakcji w formie części artystycznych, występów muzycznych, pokazów, quizów, zagadek czy prezentacji, a wszystko to po to, by jak najlepiej zaprezentować się swoim przyszłym uczniom.

Dni Otwarte w szkołach średnich dały naszym ósmoklasistom możliwość spotkania z nauczycielami i uczniami oraz doświadczenia, choć na krótko, panującego w tych szkołach klimatu. W każdej ze szkół słyszeli, że to właśnie ją warto wybrać jako miejsce przyszłej nauki. Co wybiorą? Okaże się już niedługo.