• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

26 kwietnia 2019 r. odbył się IV Powiatowy Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii Świętego Jana, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju wspólnie z Parafią św. Jerzego w Biłgoraju i Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej.

W konkursie, którego głównym celem było poznanie Ewangelii według św. Jana oraz genezy jej powstania, wzięło udział 44 uczestników z klas IV – VIII, którzy przez 60 minut rozwiązywali zadania konkursowe sprawdzające znajomość Ewangelii i jej przesłania.

Miło nam poinformować, że I miejsce w kategorii klas IV – VI zajął Wiktor Banach, uczeń klasy V h naszej szkoły. W kategorii klas VII – VIII wyróżnienia otrzymali: Bruno Gleń z klasy VII c, Maciej Bukarewicz z klasy VII d oraz Hanna Sławek z klasy VIII e.

Serdecznie gratulujemy!