• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
pttk-banetr.jpg

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji „Się gra się ma... Odlotowy Playroom!”. Nasza szkolna świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi remont świetlicy, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.

Program ma na celu promowanie zajęć integracyjnych dla uczniów w świetlicach oraz popularyzowanie wśród dzieci gier planszowych, jako kreatywną formę nauki poprzez wspólną zabawę, a także jako wartościowy i atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu.

O wygranej decyduje liczba głosów. Głosowanie trwa tylko do 28 listopada 2019 r. W imieniu dzieci uczęszczających na zajęcia do świetlicy i wychowawców prosimy o codzienne głosowanie na stronie https://www.siegrasiema.com/swietlice/607