• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

IX edycja  Festiwalu Słowa i Obrazu została zorganizowana pod hasłem „Na końcu świata…” dla uczczenia rocznic urodzin dwóch polskich pisarzy – podróżników: Czesława Centkiewicza (1904-1996) i Arkadego Fiedlera (1894-1985).

Konkurs jak co roku odbywał się w 2 kategoriach:  Słowa – kategoria pięknego czytania i Obrazu – kategoria plastyczna. W bieżącym roku nie mieliśmy możliwości zaprezentować się w kategorii Słowa ze względu na zbieżność terminów z innym konkursem, na który wcześniej się zgłosiliśmy. Przygotowaliśmy za to prace w drugiej kategorii – Obrazu. Nasze uczennice z klasy 7A inspirując się ulubionymi książkami podróżniczymi wymalowały swoje wyobrażenia dalekich podróży tam przedstawionych. W efekcie - praca Katarzyny Sudoł zapewniła jej tytuł Wicemistrza Obrazu, Zuzanna Bielak została wyróżniona.

Gratulujemy dziewczynom talentów i życzymy kolejnych sukcesów.