• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Informujemy, że nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursie sieci Kaufland pt. „Stołówka z klasą”. Pierwszy etap konkursu polega na wykonaniu pracy plastycznej w formie plakatu promującego zdrowe odżywianie oraz zdrowe nawyki żywieniowe u dzieci. Naszą szkołę reprezentuje plakat wykonany przez: Michalinę Kobel z kl. 3c, Izabelę Borowiec z kl. 2a, Maję Brytan z kl. 2d, Lilianę Żyłę z kl. 2d, Milenę Kwiatkowską z kl. 3e i Nikolę Wróblewską z kl. 3c.

Najciekawsze prace wyłonione przez jury w pierwszym etapie, wezmą następnie udział w otwartym plebiscycie internetowym. Autorzy 10 prac z największą liczbą głosów wygrają dla swojej szkoły dofinansowanie na remont  stołówki, dzięki któremu będzie mogła zyskać komfortową, odnowioną „stołówkę z klasą”.