• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

26 listopada 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbyło się uroczyste podsumowanie XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego „Historia – Pamięć – Człowiek”. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem: „Wielcy Polacy w portrecie”. Na Konkurs wpłynęło 298 prac plastycznych ze szkół i placówek kultury z terenu Powiatu Biłgorajskiego. Podczas wtorkowego spotkania wręczono statuetki, dyplomy oraz upominki osobom, których prace, zdaniem komisji konkursowej, zasłużyły na nagrody i wyróżnienia.

Prace oceniała oraz przyznała nagrody i wyróżnienia komisja konkursowa w składzie: Irena Zając, artysta plastyk, Kamil Łukasik, plastyk BCK, Monika Lębryk-Bartoszek, terapeuta zajęciowy oraz Renata Socha, dyrektor MDK.

Miło nam poinformować, że w konkursie tym zostały dostrzeżone i nagrodzone prace następujących naszych uczniów:

W kategorii klas I – IV szkoły podstawowej nagrodzeni zostali:

Antonina Fila z kl. II d, Alisha Sharma z kl. I b oraz Miłosz Urbanik z kl. I d.

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Martyna Kaczor z  kl. IV b, Kinga Kobeluk z kl. III a, Aleksandra Przysiężniuk z kl. III d, Radosław Cios z kl. I b, Cezary Cios z kl. III c, Gabriel Bartoszewski z kl. I d, Weronika Stec z kl. I c oraz Antonina Fila z klasy II d

Gratulujemy młodym artystom talentu oraz życzymy dalszych sukcesów i nieustannego rozwoju pasji malarskiej.