• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Biblioteka szkolna w grudniu ogłosiła konkurs na napisanie Listu do Świętego Mikołaja. List miał być wyjątkowy, ponieważ ich autorzy mieli w nich poprosić o wymarzoną książkę, jaką chcieliby otrzymać pod choinkę. Nagrodą za najciekawsze listy była właśnie ta wybrana książka. Najbardziej przekonujących argumentów użył Szymon z kl. Vc, za którego list komisja przyznała nagrodę główną. Szymon otrzymał książkę Szymona Radzimierskiego Dziennik łowcy przygód. Madagaskar. Klątwa pasiastego Lemura, o którą prosił. Nagroda przypadła także Oli z kl. VIb. Wyróżnione zostały także listy – Maćka z kl. VIIId oraz Zuzi z kl. VIIa i Zuzi z kl. VIe oraz Bartka z kl. Vg. Gratulujemy i życzymy miłego czytania.