• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Informujemy rodziców dzieci, którzy złożyli wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego 2,5 – 4 latków, klasy „0” i do klasy pierwszej, że wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane do przyjęcia na rok szkolny 2020/2021.

Prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły za pomocą poczty internetowej szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie zeskanowanej deklaracji dostępnej na stronie szkoły sp1.lbl.pl lub telefonicznie 84 686 07 17.

Dokumenty do pobrania:

1. Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego

2. Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły