• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Drodzy Uczniowie!

Czas spędzany w domu to być może dłuższy czas spędzany przy komputerze lub z telefonem. Komputer jest doskonałym narzędziem do pracy, nauki, kontaktu z innymi ludźmi i do rozrywki. Szczególnie niezbędny jest nam w ostatnich dniach. Jednak nie zapominajcie proszę, że korzystając z komputera i telefonu trzeba stosować się do zasad  i zadbać o swoje bezpieczeństwo. Pomocą w bezpiecznym korzystaniu z komputera i telefonu mogą być przykłady i informacje zawarte w filmikach, do których link przesyłam [tutaj]

Część z tych filmów niektórzy z Was widzieli już w szkole podczas tygodnia bezpiecznego Internetu, ale warto sobie te wiadomości przypominać i o nich pamiętać. Podstawowe zasady, które zapewnią Wam bezpieczne korzystanie z Internetu znajdziecie w załączonym dokumencie „Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu”.

Szanowni Rodzice zachęcam również Państwa do zapoznania się z materiałami dedykowanymi dla rodziców, aby szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie pozostawania w domu zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Dla rodziców [link

Pozdrawiam Pedagog szkolny Małgorzata Polska


Przeczytaj także: Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu