• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Znamy Najlepszych Geografów wśród naszych uczniów!

Uczniowie naszej szkoły walczyli w tym roku szkolnym w wewnątrzszkolnym cyklicznym  konkursie geograficznym o tytuł Najlepszego Geografa.  Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Z klas V wzięło w nim udział  52, z klas  VI – 61,  z klas VII -  46, z klas VIII - 31 uczniów. Konkurs był wieloetapowy, uczniowie musieli wykazać się znajomością mapy Polski i świata, wiedzą o środowisku przyrodniczym i sposobie gospodarowania nim oraz zagadnieniami związanymi z ludnością naszego kraju i świata. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, rzetelność i dociekliwość w poszukiwaniu odpowiedzi, za pasję w rozwijaniu swoich zainteresowań.

Tytuł Najlepszego Geografa w poszczególnych rocznikach otrzymali:

klasy VIII           I miejsce Marcel Sidor  8c

                         II miejsce Łukasz Szczepański 8d

                         III miejsce Natalia Tomczak 8c

klasy VII           I miejsce Amelia Hałas 7c

                       II miejsce Kornelia Serwin, Magdalena Derylak , Julia  Połeć 7c

                       III miejsce Anna Wszoła 7a

klasy VI         I miejsce Natalia Dargiel 6a

                        II miejsce Aleksandra Brzozowska 6f

                        III miejsce Julia Plizga 6a, Milena Dziwota 6h

klasy V              I miejsce Anna Kusz 5b i Miłosz Proć 5h

                        II miejsce Paulina Trybalska 5f, Zuzanna Wołoszyn 5 d,  Adrian Zygmunt 5a

                        III miejsce Agata Karolczak i Agnieszka Rapa 5b , Igor Maternowski 5e,  Aleksander Żuk 5f

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszystkim życzymy udanych wakacji. Niech będą bogate w podróże małe i wielkie -  zawsze bezpieczne. Zdobywajcie ciekawe doświadczenia, chwytajcie piękno zwiedzanych pejzaży, cieszcie się urodą letnich dni.