• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas IV-VIII na zdalne walentynki 2021!

Nie ma nas w szkole i nie mamy możliwości przesłania tradycyjnej kartki walentynkowej będącej wyrazem naszej sympatii i przyjaźni. Dla Samorządu Uczniowskiego nie ma jednak rzeczy niemożliwych i dlatego uruchamiamy pocztę walentynkową online.

Wykonaj walentynkę w programie komputerowym lub zrób zdjęcie kartki. Umieść swoją walentynkę lub miłe słowo na specjalnym Padlecie. Nie zapomnij napisać do kogo je kierujesz. 

Adres Padleta: https://padlet.com/dokumentysp1/musjkth4b5z18o16 ( kliknij na link; aby dodać wpis należy kliknąć na różowe kółko z białym plusem; klikając w trzy białe kropki można dodać plik, rysunek czy film)

15 lutego (w poniedziałek) zadbaj o walentynkowy strój, tło na Google Meet i włącz kamerę! Poczujmy razem magię miłości, sympatii i przyjaźni!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!