• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Konkursy przedmiotowe to ambitne oraz poważne sprawdziany wiedzy i umiejętności przeprowadzane podczas eliminacji szkolnych, rejonowych i wojewódzkich przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. W marcu zakończyły się zmagania na etapie wojewódzkim o tytuł laureata.

Z przyjemnością informujemy, że Marcin Kusz uczeń klasy 8 d naszej szkoły, został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Sukces ten poprzedziły długie i bardzo intensywne przygotowania.

Jesteśmy dumni z Marcina, serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów.

Gratulujemy również Mateuszowi Bylewskiemu z kl. VII e – finaliście Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego oraz Natalii Baryle z kl. VIII a – finalistce Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.