• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

9 marca 2021 r. została opublikowana druga część wyników wojewódzkiego etapu  konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Lublinie. W tej  turze znalazły się wyniki m. in. z języka polskiego, historii, matematyki i języka niemieckiego. W zmaganiach z języka polskiego na etapie wojewódzkim uczestniczyło 52 uczniów, w tym czworo uczniów naszej szkoły: Wiktoria Dziduch kl. VIII a, Zofia Sidor kl. VIII d, Jakub Trybalski kl. VIII d oraz Laura Karpik kl. VIII f.

Miło nam poinformować, że Jakub Trybalski – uczeń klasy VIII d zdobył w tym konkursie tytuł laureata i znalazł się w zaszczytnym gronie wyróżnionych. Uzyskanie tytułu laureata zwalnia Jakuba z egzaminu z języka polskiego na egzaminie ósmoklasisty i zapewnia mu maksymalną ilość punktów.

Z całego serca gratulujemy Jakubowi wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych, licznych sukcesów!!!

Gratulujemy również Wiktorii, Zosi i Laurze, które uzyskały tytuły finalistek wojewódzkiego konkursu z języka polskiego. Życzymy Wam wspaniałych sukcesów w przyszłości.

Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i dziękujemy Wam za ciężką pracę!!!