• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W lutym 2021r. nasza Świetlica przyłączyła się do akcji Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio Opatrunek na ratunek. Zaprosiliśmy społeczność naszej szkoły do włączenia się w akcję. Sytuacja pandemiczna nie przeszkodziła nam w zbiórce. Udało nam się zebrać środki opatrunkowe, głównie bandaże, gazy, rękawiczki, plastry opatrunkowe, strzykawki i igły. Od 15 lutego do końca marca zgromadziliśmy dwa ogromne pudła opatrunków, ważące prawie 11 kg!
Bardzo dziękujemy za udział w tej akcji. Dzięki naszej pomocy przyczynimy się do wsparcia misyjnych szpitali w Afryce, gdzie zgłaszają się ludzie najbiedniejsi i najbardziej chorzy, których nie stać na leczenie w państwowych szpitalach oraz na wizytę u szamana. Dzięki środkom opatrunkowym misjonarze pomogą większej liczbie potrzebujących. Zbiórka nadal trwa! Do końca roku szkolnego Świetlica czeka na opatrunki dla Szpitali Misyjnych w Afryce.