• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Dnia 10 marca 2021 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Wzięło w nim udział 32 uczniów z naszej szkoły. Miło mi poinformować o sukcesach naszych uczniów. W kategorii klas IV - VI najlepsze wyniki uzyskali:

Aleksander Żuk z klasy VI f zajmując I miejsce ( 204 pkt), Justyna Bergin z klasy IV d zajmując VI miejsce (194pkt), Oliwier Pogorzelec z klasy IV c zajmując VII miejsce (192pkt), Adrian Zygmunt z klasy VI a zajmując VIII miejsce (190pkt), Joanna Diableń z klasy IV c zajmując IX miejsce (188 pkt), Michał Sudoł z klasy IV c zajmując X miejsce (186pkt).

W kategorii klas VI – VIII najlepszy wynik uzyskali:

Eryk Łoński z klasy VII c zajmując IX miejsce (178pkt) oraz Katarzyna Sudoł z klasy 8 a zajmując X miejsce (176pkt).

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.