• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

„Wigilia to przepiękny czas,

Bożonarodzeniowy czas,

gdy siedzimy wszyscy w kole

i mamy bliskich przy stole (…).”

Oto nadszedł długo oczekiwany czas Wigilii. Kolorowe światełka, brzmienie kolęd, choinka pachnąca pierniczkami, to znak, że już wkrótce najpiękniejsze ze wszystkich świąt -  Święta Bożego Narodzenia.  Z tej okazji w grupach „Pszczółek” i „Słoneczek” dzieci wraz z opiekunami przy dźwięku kolęd dzieliły się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności. Po życzeniach, przy symbolicznie nakrytym stole, przyszedł czas wieczerzy wigilijnej, na której nie brakowało świątecznych przysmaków. Wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.