• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W czwartkowy wieczór, 9 lutego odbył się w naszej szkole bal ósmoklasistów. Zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, rodziców oraz nauczycieli powitali Szymon i Pola, przedstawiciele uczniów klas ósmych. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły p. Marian Kurzyna, który życzył ósmoklasistom udanej zabawy, powodzenia na majowych egzaminach oraz by naukę w szkole podstawowej wspominali z tęsknotą. Głos zabrali także przedstawiciele Rady Rodziców – p. Anna Borowiec i p. Mirosław Świerzak, życząc wszystkim wspaniałej zabawy oraz wyrażając przekonanie, iż z egzaminem ósmoklasisty uczniowie poradzą sobie koncertowo. Nie zabrakło podziękowań dla dyrekcji szkoły, wychowawczyń oraz nauczycieli, które w imieniu swoich koleżanek i kolegów przekazała Ola Łosiewicz, uczennica klasy 8e.

Młodzież w przepięknych, eleganckich strojach, uroczyście rozpoczęła bal, tańcząc belgijkę. Wszyscy nauczyciele oraz przybyli goście przyglądali się tanecznemu występowi z ogromnym wzruszeniem oraz dumą.

Po tańcu przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami. W dalszej części balu uczniowie poddali się szalonej zabawie na parkiecie. Towarzyszyła jej wspaniała atmosfera, radosne emocje i mnóstwo wzruszeń. Bardzo rytmiczna muzyka przyciągnęła na parkiet nawet nauczycieli. W przerwach pomiędzy tanecznym szaleństwem, które trwało do późnych godzin wieczornych, uczniowie i zaproszeni gości korzystali z pysznego poczęstunku przygotowanego przez nieocenionych rodziców. Bal był również okazją do wspomnień ze wspólnie spędzonych w murach szkoły lat oraz integracji. Z pewnością na długie lata pozostanie dla jego uczestników cudownym wspomnieniem.