• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

12 czerwca 2023 roku, w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się Uroczysta Gala dla laureatów konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych naszego województwa przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie naszej szkoły uzyskali 4 tytuły laureata! W podziękowaniu za wyjątkowo efektywną pracę laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe – piękne pióra z grawerem.

Drodzy LAUREACI, jesteśmy z WAS dumni!

Hanna Senczyna z klasy 8b – laureatka konkursu z biologii
Julia Balicka z klasy 6d - laureatka konkursu z języka hiszpańskiego
Aleksander Żuk z klasy 8f – laureat konkursu z matematyki i fizyki

Wojewoda lubelski, Pan Lech Sprawka, prof. Dariusz Skórczewski oraz lubelski kurator oświaty, Pani Teresa Misiuk złożyli gratulacje wszystkim laureatom.  Podziękowali nauczycielom i dyrektorom szkół za wysiłek, trud i zaangażowanie włożone w pracę z uczniem zdolnym. Gratulacje i podziękowania zostały przekazane także rodzicom uczniów, którzy wykazują troskę i zaangażowanie w edukację swoich dzieci.

Ogółem do wszystkich konkursów przedmiotowych przystąpiło w bieżącym roku szkolnym 23811 uczniów szkół podstawowych. Laureatami nagrodzonymi przez lubelskiego kuratora oświaty zostało 339 uczniów szkół podstawowych.