• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Aleksander Żuk to bardzo zdolny uczeń klasy 8f. Bieżący rok szkolny stał się pasmem jego wielkich dokonań edukacyjnych. Dzięki dobrej koncentracji uwagi Olka, zdolności szybkiego liczenia i logicznego myślenia, jak również wytrwałości, odniósł bardzo dużo sukcesów w konkursach szkolnych, kuratoryjnych i ogólnopolskich.

Wymieńmy tylko te najważniejsze... 

Został laureatem konkursów kuratoryjnych z matematyki i fizyki. Został finalistą konkursów kuratoryjnych z języka angielskiego i chemii. Został również laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Olimpus”.  Uzyskał tytuł Mistrza Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Brał także udział w konkursie informatycznym i otrzymał tytuł laureata XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”.

Aleksander realizował program pracy z uczniem zdolnym, czyli pracował dodatkowo z 5 przedmiotów: matematyki, fizyki, języka polskiego, języka angielskiego i informatyki. Oprócz udziału w lekcjach w klasie, pracował dodatkowo po lekcjach pod kierunkiem nauczycieli.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.