• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

20 czerwca br. uczniowie klas 8 uczestniczyli w spływie kajakowym. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z kajakiem. Miejscem rozpoczęcia spływu była miejscowość Wólka Biska nad Tanwią. Przed wypłynięciem uczniowie otrzymali informacje o zasadach bezpieczeństwa na wodzie. W ciągu ponad trzech godzin, przy sprzyjającej pogodzie, kajakarze przepłynęli trasę między Wólką Biską a Harasiukami. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali instruktorzy kajakarstwa (p. Z. Solak i p. M. Małek) oraz wychowawcy (p. I. Siwiela, p. A. Mileszczyk, p. B. Strzałka, p. M. Napora).

Dla ósmoklasistów mijający rok szkolny był czasem egzaminów, a więc taka forma wypoczynku oraz spędzania czasu wolnego była im bardzo potrzebna. Wszyscy bawili się świetnie. A przy okazji doskonalili umiejętności sportowe i umiejętności budowania wzajemnych relacji. Natomiast dzięki obcowaniu z przyrodą – uwrażliwiali się na jej piękno.

Zapraszamy do galerii.