• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej mieliśmy okazję świętować w iście hollywoodzkim stylu. A wszystko dzięki naszym uczniom, którzy niczym członkowie amerykańskiej akademii filmowej po raz pierwszy przyznali Szkolne Oscary. Nauczyciele oraz pracownicy szkoły zostali zaproszeni na Pierwszą Szkolną Galę Oscarową. Ceremonia rozpoczęła się od powitania przybyłych gości i zgromadzonej publiczności. Nasza gala niemal niczym nie różniła się od tej z Hollywood. Był czerwony dywan oraz konferansjerzy, czyli Lena Rudnicka i Adam Mełges z klasy 8a. Nie zabrakło także prawdziwych gwiazd czyli nauczycieli. Aby uświetnić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej, Samorząd Uczniowski ogłosił Plebiscyt na Najlepszego Nauczyciela w dwunastu specjalnych kategoriach. Głosowanie było anonimowe i brali w nim udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Oczywiście oprócz tych, którzy w dniu głosowania byli akurat na wagarach. No cóż, stracili jedyną okazję, aby oddać swój głos na ulubionego nauczyciela.

A oto wyniki plebiscytu:

Nauczyciel szykowny i elegancki - pani Anna Skubis.
Najbardziej zabawny nauczyciel - pani Danuta Kutryn.
Nauczyciel, który ma bardzo dobry kontakt z uczniami - pani Anna Skurzak.
Najbardziej pomocny nauczyciel - pani Ewa Madejek.
Ulubiony nauczyciel - pan Zdzisław Solak.
Nauczyciel, który najlepiej tłumaczy – pan Mirosław Małek.
Wyrozumiały nauczyciel - pan Zdzisław Solak.
Kreatywny nauczyciel - pani Ewa Madejek.
Najmilszy nauczyciel - pani Marta Sprężyna.
Nauczyciel najbardziej opanowany - pan Mirosław Małek.
Nauczyciel wymagający - pani Anna Skubis.
Nauczyciel tryskający humorem - pani Barbara Strzałka.

Młodzi artyści z klasy 3a, 5c i 6a piosenką uświetnili tę wyjątkową galę. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło pod adresem tych, którzy każdego dnia dokładają starań, by szkoła była jak drugi dom. Zarówno uczniowie jak i rodzice wyrazili w ten sposób wdzięczność za przekazaną wiedzę, codzienny trud, poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie głos zabrał także Pan Dyrektor Marian Kurzyna, który najpierw podziękował młodzieży za zaangażowanie i życzenia, a następnie wręczył nauczycielom nagrody burmistrza oraz nagrody dyrektora szkoły.