• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym dniu odbyły się mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski, a nasza szkoła nieco przypominała krainę Świętego Mikołaja. Uczniowie i nauczyciele pojawili się w czerwonych sweterkach, czapkach mikołajkowych i strojach z elementami mikołajowymi. Sale i szkolne korytarze pełne były świętych Mikołajów, elfów, rogów reniferów i śnieżynek. W klasach odbywało się wręczanie prezentów. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, z koszami pełnymi słodkości, odwiedzili wszystkich uczniów naszej szkoły. Panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój. Oby więcej takich dni w naszej szkole smile