• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Dwie klasy ósme we wtorkowy wieczór 13 lutego 2024 r. bawiły się na balu ósmoklasistów. Zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, rodziców oraz nauczycieli przywitali Adam i Lena z klasy 8a. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły p. Marian Kurzyna, który życzył ósmoklasistom udanej zabawy oraz powodzenia na majowych egzaminach.  W imieniu Rady Rodziców głos zabrała p. Monika Dominik, która wyraziła wdzięczność dla dyrekcji i nauczycieli za wieloletnią pracę, a przyszłym absolwentom życzyła udanej zabawy na balu oraz dalszych sukcesów na nowym etapie edukacji. Nie zabrakło także podziękowań dla dyrekcji szkoły, wychowawczyń oraz nauczycieli, które w imieniu swoich koleżanek i kolegów przekazała Lena Rudnicka, uczennica klasy 8a, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.   

Młodzież uroczyście rozpoczęła bal tańcząc belgijkę. Ósmoklasiści prezentowali się wspaniale – dziewczyny w efektownych, oryginalnych sukienkach, fryzurach, chłopcy – w koszulach, marynarkach. Wszyscy nauczyciele oraz przybyli goście przyglądali się tanecznemu występowi z ogromnym wzruszeniem oraz dumą.

Po tańcu przyszedł czas na wspólne, pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami i dyrekcją szkoły. W dalszej części balu uczniowie poddali się szalonej zabawie na parkiecie przy muzyce serwowanej przez DJ. Towarzyszyła jej wspaniała atmosfera, radosne emocje i mnóstwo wzruszeń. Bardzo rytmiczna muzyka przyciągnęła na parkiet nawet nauczycieli. W przerwach pomiędzy tanecznym szaleństwem, które trwało do późnych godzin wieczornych, uczniowie i zaproszeni gości korzystali z pysznego poczęstunku przygotowanego przez nieocenionych rodziców.

Bal był również okazją do integracji oraz wspomnień ze wspólnie spędzonych w murach szkoły lat. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.