• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Szanowni Państwo,

przed nami kolejny rok rozliczenia podatku dochodowego, a co za tym idzie możliwość odprowadzenia 1,5% na potrzeby uczniów naszej szkoły.
Nic to nie kosztuje, dlatego tym bardziej serdecznie do tego zachęcamy i zapewniamy, że środki tak pozyskane zostaną w 100% wykorzystane na potrzeby uczniów zgodnie z regulaminem Rady Rodziców.

Ponieważ fundacja Rodzice Szkole, z którą mieliśmy umowę w poprzednich latach już nie uczestniczy w programie 1,5%, w tym roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją AVE, za pośrednictwem której obecnie pozyskujemy 1,5% podatku.
Prosimy osoby, które przekazały w ub. roku 1,5% podatku dla naszej szkoły, o poprawienie danych fundacji w zeznaniu podatkowym, ponieważ dane te mogą się automatycznie przekopiować jeszcze z poprzedniego roku.

Aby przekazać 1,5% podatku, w zeznaniu podatkowym należy wpisać:

Nazwa OPP: Fundacja AVE
Nr KRS: 0000229157
Cel szczegółowy: SP nr 1 w Biłgoraju