8. marca to jeden z wyjątkowych dni w całym roku. Swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te małe jak i te duże.

A jak obchodziliśmy to święto w naszej szkole? Już od rana wszystkie panie były obdarowywane kwiatami, słodkościami i życzeniami. Trzeba przyznać, że kobiet w naszym gronie pedagogicznym jest dużo, więc było to nie lada wyzwanie… Także w poszczególnych klasach chłopcy składali swoim koleżankom życzenia i wręczali im upominki.

Również męska część Samorządu Uczniowskiego przygotowała niespodziankę dla naszych uroczych pań – kosmetyczne maseczki do twarzy. Był to miły gest ze strony chłopców dla wszystkich kobiet: nauczycielek, pań sprzątaczek, pań woźnych, kucharek, pielęgniarek, pomocy nauczycielskich.

Wszystkim paniom i dziewczętom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia samych dobrych chwil na każdy dzień roku!