• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Poniedziałek 26 lutego 2024 r. był Dniem Otwartym w naszej szkole, który miał zachęcić sześciolatków i siedmiolatków oraz ich Rodziców do wybrania „Jedynki” na kolejny edukacyjny przystanek.

Już od samego rana odliczaliśmy sekundy do rozpoczęcia całej „imprezy” i z niecierpliwością czekaliśmy na Gości, zastanawiając się jednocześnie, ile osób przyjdzie. Nie zawiedliśmy się i już przed godz. 17:00 witaliśmy grupę zainteresowanych nauką w naszej szkole. Oj działo się tego popołudnia...

Na początek uczniowie klas II zaprosili wszystkich na przedstawienie pt. „Z legendą przez Polskę”.  Po części artystycznej przyszedł czas na część oficjalną, czyli prezentację naszej placówki przez p. Mariana Kurzynę, dyrektora szkoły. Gdy Rodzice zapoznawali się z ofertą edukacyjną „Jedynki” oraz otrzymywali szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania naszej szkoły, najmłodsi Goście wybrali się na wędrówkę po szkole.

Najpierw zajrzeli do nowej hali sportowej, by spróbować swoich sił na torze przeszkód przygotowanym dla nich przez nauczycieli wychowania fizycznego. Nie zabawili tam długo, ponieważ czekały już na nich kolejne atrakcje. W sali przyrodniczej mogli obejrzeć przygotowane specjalnie na tę okazję doświadczenia. W krainie języka angielskiego mogli pochwalić się swoją znajomością angielskich słówek. W jednej z sal edukacji wczesnoszkolnej czekała na nich zabawa plastyczna ze smokiem w roli głównej oraz gra terenowa z udziałem uczniów klasy ósmej.

Wszystko co dobre, niestety szybko się kończy. Jesteśmy przekonani, że nasi mali Goście i ich Rodzice, którzy opuścili już mury naszej szkoły, wynieśli z tego spotkania same dobre wspomnienia i ze spokojem rozpoczną przyszły rok szkolny.

Mamy nadzieję, że nie żegnamy się na długo. Do zobaczenia we wrześniu...