30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Wydarzenie to zostało przygotowane przez panią Mariolę Ulidowską, a oprawę muzyczną zapewnił pani Mariola Napora.
W akademii wzięli udział uczniowie z klas od V do VII, którzy zaprezentowali wiersze i piosenki patriotyczne. Występy były wzruszające i pełne emocji. Podczas akademii przypomniano historię uchwalenia Konstytucji 3 Maja i jej znaczenie dla Polski. Podkreślono również wartości, takie jak patriotyzm, wolność i demokracja, które są zapisane w tym ważnym dokumencie.
Uroczystość była wspaniałą okazją do uczczenia pamięci bohaterów walczących o wolność Polski oraz do refleksji nad wartościami, które dla naszego narodu są ważne.