• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Od 26 listopada do 14 grudnia 2018 r. można ofiarować dary rzeczowe w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Przyjmujemy: słodycze, maskotki, gry, przybory szkolne, żywność długoterminową (ryż, kasze, makaron, płatki śniadaniowe, mąka, cukier, kakao, bakalie, przyprawy, olej, soki itp.). NIE PRZYJMUJEMY PIENIĘDZY!!! Swoje dary można pozostawić w sali numer 23, przekazać pani Ewie Madejek, pani Agnieszce Buła, pani Dorocie Kwik lub wychowawcom poszczególnych klas.
Przypominamy także, że biletem wstępu na dyskotekę andrzejkową dla klas IV - VIII, która odbędzie się w czwartek 29 listopada są słodycze lub żywność długoterminowa zbierane właśnie w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Dziękujemy za wsparcie.