• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

26 listopada grupa uczniów z Koła Bibliotecznego po raz kolejny w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom udała się do swoich młodszych kolegów i koleżanek. Tym razem świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia z naszą grupą zerówkową oraz przedszkolakami z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Biłgoraju. Uczniowie z klas IV-VI przygotowali scenki z książeczek, w których głównymi bohaterami są misie. Kolorowe stroje oraz niebywałe talenty aktorskie zachwyciły naszą publiczność, która nagradzała aktorów gromkimi brawami. Wspólne zabawy zwieńczone głośnym czytaniem książek na pewno będą długo wspominane przez tych małych, ale także i większych uczestników poniedziałkowych spotkań, a książeczki będą kojarzone z przyjemnym spędzaniem czasu.